Magnetiniai vandens minkštinimo filtrai NEWTONRevoliucinis kovos būdas su kalkių nuosėdomis - magnetinis vandens minkštinimo filtras NEWTON
 
NEWTON® yra pilnai ekologiškas, nereikalauja jokių priedų, nekenksmingas ir tarnauja visą gyvenimą. Nuo pat instaliavimo Jūs taupote sąnaudas plovikliams, minkštinimo priemonėms, elektros energijai ir aptarnavimui.
 
Filtras užtikrina skalbimo mašinų, boilerių, vandens šildytuvų apsaugą nuo užkalkėjimo. Taip pat pagreitina vandens sušilimą, mažina elektros energijos sanaudas, minkština vandenį. Yra lengvai montuojamas ir nereikalauja aptarnavimo.
 
Vandenyje esančio kalkakmenio sudėtyje yra aragonito. Aragonitas, kurį sudaro disko formos kristalai, vandens srovėje yra lengvai išplaunamas. Tačiau jis yra termodinamiškai nepastovus ir, dėl besikeičiančios struktūros, gali pavirsti kalcitu, kurį sudaro adatinės formos kristalai. O kalcitas jau lengvai prilimpa prie vamzdžių ir kitų vidinių sienų, sukeldamas kalkakmenio nuosėdas.
 
Magnetinis vandens minkštinimo filtras NEWTON® turi pastovius magnetus, kurie sukuria magnetinį lauką pratekančiame vandenyje, ko pasekoje yra pakeičiama magnetiniame lauke esančio aragonito fizinė struktūra ir neleidžiama susidaryti kalcitui bei kalkakmenio nuosėdoms. Taigi filtras NEWTON® yra pilnai ekologiškas, nes kalkakmenio nuosėdas pašalina aplinkai draugišku būdu, t.y. pratekant vandeniui per magnetinį lauką.
 
NEWTON® filtrui nereikia elektros srovės ar priedų, kaip klasikiniams filtrams, jį lengva įnstaliuoti ir jis nereikalauja jokio papildomo aptarnavimo ar priežiūros. 
 
Magnetinis vandens minkštinimo filtras NEWTON® apsaugo nuo korozijos, pagerina šilumos atidavimą, sumažina energijos sąnaudas elektros energijai ir plovikliams. 

Platesnė informacija www.newton.lt